Серйозна аварія та неймовірна розв'язка в кінцівці: хто виграв Гран-прі Великобританії

3,2 т.
Гран-прі Великобританії результат

Льюїс Хемілтон із Mercedes у неймовірній боротьбі став переможцем Гран-прі Великобританії, який пройшов у неділю, 18 липня, на трасі "Сільверстоун". Результат гонки багато в чому вирішив суперечливий момент, який стався вже на першому колі.

Лідер загального заліку Макс Ферстаппен із Red Bull виграв кваліфікацію, яка пройшла в абсолютно новому форматі спринту на 100 км, і зберіг лідерство після старту. Вже на першому колі його головний конкурент Хемілтон пішов на обгін по внутрішньому колу, в результаті чого сталося зіткнення між ним і пілотом з Нідерландів.

Момент зіткнення Ферстаппена і Хемілтона

Болід Ферстаппена вилетів за межі траси і на високій швидкості врізався в огорожу, після чого заїзд був повністю призупинений. Дії британського гонщика розцінили як порушення і оштрафували його на 10 секунд.

Болід Ферстаппена

Після відновлення Гран-прі лідерство захопив Шарль Леклер із Ferrari, а його найближчим переслідувачем став Хемілтон. Останньому ніяк не вдавалося скористатися раннім закінченням заїзду головного конкурента, а після піт-стопу Льюїс повернувся на трасу п'ятим.

Піт-стоп Хемілтона

Він обігнав Ландо Норріса з McLaren і партнера по команді Валлтері Боттаса та почав підбиратися до ЛеКлера на останніх колах. На 50-му колі (за три до кінця) британець все ж обійшов монегаска та виграв заїзд.

Момент, коли Хемілтон обійшов Леклера
Результати Гран-прі Великобританії
Загальний залік гонщиків
Загальний залік конструкторів

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ферстаппен виграв Гран-прі Франції в неймовірній розв'язці на останньому колі гонки.