"Росія нікому не ворог". 4-кратний чемпіон Формули-1 з жовто-синьою пов'язкою залишив послання для "друзів". Фотофакт

27,3 т.
Себастьян Феттель

Знаменитий німецький пілот Себастьян Феттель зробив одразу три політичні послання на 8-му етапі чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1. 34-річний лідер Aston Martin перед стартом Гран-прі Азербайджану проїхався на велосипеді з райдужною наклейкою ЛГБТ, на руці була пов'язка в кольорах українського прапора, а одягнув Феттель футболку з кирилицею.

Напис на грудях: "Щодня – п'ятниця для майбутнього".

На грудях було зображено рукостискання, а зверху і знизу російською: "Дружба" та "Мир".

Себастьян Феттель у футболці з кирилицею

За інформацією BILD, Феттель таким чином хотів показати, що населення Росії нікому не ворог, а друг, оскільки палієм війни в Україні є президент Путін, а не його народ.

Феттель та Гемільтон

Зазначимо, що у гонці в Баку іспанський гонщик Фернандо Алонсо побив рекорд Міхаеля Шумахера за тривалістю кар'єри у Формулі-1.

Фернандо Алонсо

Алонсо вийшов на старт через 21 рік, три місяці та вісім днів після свого першого виступу.

Водночас тривалість кар'єри легендарного німця становила 21 рік та три місяці.

Алонсо та Шумахер (2004 рік)

Феттель в Азербайджані фінішував на 6-му місці. Гонку виграв Макс Ферстаппен на Red Bull.

У поточному сезоні Алонсо може повинен перевершити досягнення Кімі Райкконена за кількістю проведених перегонів. На рахунку фінського чемпіона Ф-1 2007 року, який завершив кар'єру минулого сезону, участь у 350 Гран-прі. Алонсо в Баку стартував у 342-й раз.