О котрій та де дивитися Гран-прі Великобританії: розклад трансляцій історичного етапу Формули-1

2,6 т.

У чемпіонаті світу з автогонок у класі Формула-1 17-18 липня відбудеться Гран-прі Великобританії. На ньому вперше в історії кваліфікаційні заїзди пройдуть у новому форматі.

Десятий етап сезону прийме легендарний автодром "Сільверстоун". Гонщикам потрібно буде подолати 52 кола по 5891 метр кожен.

Гран-прі Великобританії приймає траса в Сільверстоуні.

Родзинкою етапу став новий формат кваліфікації. Місця на стартовій решітці гонщики розіграли в міні-гонці на 100 кілометрів. Переможцем спринту став Макс Ферстаппен з Red Bull, який стартував другим, але все одно обігнав свого головного конкурента Льюїса Хемілтона.

У Сільверстоуні пілоти подолають понад 300 кілометрів.

Побачити історичну подію можна буде завдяки прямій трансляції на українському телеканалі Setanta Sports. Також ефір із Сільверстоуна проведуть російські мовники "Матч ТВ" і "Матч! Арена".

До вашої уваги повний розклад Гран-прі Великобританії

18 липня (неділя)

17:00. Гонка

Гран-прі Азебрайджана

Нагадаємо, в загальному заліку лідирує Макс Ферстапен з Red Bull, який на 32 очки випереджає чинного чемпіона Льюїса Хемілтона з Mercedes.

Загальний залік сезону-2021 Формули-1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, пілот Mclaren Ландо Норріс став жертвою пограбування під час фіналу чемпіонату Європи з футболу.