Канадський гонщик Формули-1 показав росіянину середній палець під час обгону. Відео

24,4 т.
Ленс Стролл і Микита Мазепин

Канадський гонщик Формули-1 з команди Aston Martin Ленс Стролл показав середній палець своєму російському колезі Микиті Мазепину з Haas під час кваліфікаційного заїзду перед Гран-прі Іспанії.

На ролику, який з'явився на YouTube-каналі F1 Wow видно, як Стролл обігнав представника РФ на одному з поворотів, після чого продемонстрував йому нецензурний жест.

Нагадаємо, що переможцем захоплюючої гонки в Іспанії став чинний чемпіон світу в класі Формули-1 Льюїс Хемілтон. Британець програв її початок Марку Ферстаппену з Red Bull, але зумів перевернути ситуацію на свою користь вже наприкінці заїзду.

Стролл фінішував на 11-й позиції, а Мазепин вдруге поспіль закінчив Гран-прі останнім (19-те місце).

Хемілтон лідирує в загальному заліку з 94 очками, а Ферстаппен йде другим з 80 балами. На рахунку росіянина 0 пунктів, а канадець набрав 5.

23 травня в Монако відбудеться п'ятий етап Формули-1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Мазепина назвали йолопом і кін*еним ідіотом після його дій під час кваліфікації перед Гран-прі Португалії.