У Формулі-1 відбулася історична гонка

5,3 т.
Гран-прі Катару виграв Гемілтон

У чемпіонаті світу з автоперегонів у класі Формула-1 відбувся 20-й етап. Уперше в історії змагань Гран-прі пройшов у Катарі.

У нічній гонці на автодромі в Лусаїлі переміг Льюїс Гемілтон на Mercedes. 36-річний британець впевнено виграв старт і лідирував протягом усієї дистанції.

Друге місце посів Макс Ферстаппен. Третім сенсаційно приїхав Фернандо Алонсо із Alpine. Іспанець піднявся на подіум уперше за 7 років.

Макс Ферстаппен.

Головний конкурент Гемілтона у боротьбі за чемпіонський титул перед початком перегонів отримав 5 позицій штрафу, але це не зупинило нідерландця. Макс легко випередив усіх конкурентів і до останнього переслідував британського суперника.

Льюїс Гемілтон
Результати гонки
Причини сходів
Становище у чемпіонаті: особистий залік
Становище у чемпіонаті: кубок конструкторів

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередні гонки пройшли в Бразилії і також завершилися перемогою Гемілтона. Британець перед стартом отримав 25 позицій штрафу.