Гран-прі Бахрейну Формули-1 завершився катастрофою для Ferrari

20,4 т.

Другий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 в Бахрейні виграв пілот Mercedes Льюїс Хемілтон. Пілоти Ferrari стартували з першого ряду і лідирували в гонці, але зайняли лише 3 і 5 місця.

Відео дня
Гран-прі Бахрейну

Старт Гран-прі виграв гонщик Ferarri Себастьян Феттель. Його напарник Шарль Леклер, що стартував з першої позиції провалив початок гонки, відкотившись на 3-й рядок, поступившись на перших колах лідерство партнеру по команді.

Лише до 7-го кола монегаск знайшов свою швидкість і спершу обійшов Боттаса з Mercedes, а потім і Себа.

Феттель відстоював з "срібними стрілами" з Mercedes друге місце, але на 38-му колі припустився безглуздої помилки.

Червоний болід розвернуло, а потім на прямiй у нього відірвало переднє антикрило. Позачерговий заїзд у бокси відкинув німця на 8-й рядок.

А за 10 кіл до кінця у машини Леклера відмовила гібридна складова, позбавивши підданого Монако 160 кінських сил. Через кілька кіл 21-річного представника Ferrari спершу легко обійшов Хемілтон, а потім і Боттас.

Наступний етап відбудеться 14 квітня в Китаї. Це буде 1000-й Гран-прі в історії Формули-1.

Читайте: Помер директор Формули-1

Нагадаємо, що стартовий Гран-прі в Австралії виграв також Льюїс Хемілтон.