Гонка Формули-1 закінчилася з історичним результатом

5,1 т.
Формула 1

Лідер Red Bull Макс Ферстаппен став переможцем 13-го етапу чемпіонату світу з автогонок у класі Формула-1. 23-річний гонщик став першим в історії нідерландським пілотом Ф-1, який виграв на домашньому Гран-прі.

Старт Гран-прі

Ферстаппен з першого кола захопив лідерство і не віддавав його до кінця гонки. Лише в середині бою, коли команда зазвала його на плановий піт-стоп, Макс віддав перше місце Гемілтону.

Red Bull

У підсумку британець фінішував другим. Третю сходинку посів його партнер по Mercedes Валттері Боттас.

Ця перемога дозволила Ферстаппену набрати 224,5 очка і вийти в одноосібні лідери чемпіонату. Наступна гонка в Італії відбудеться через тиждень.

Ферстаппен переміг перед домашніми трибунами

Для Макса це стало 17-ю перемогою в кар'єрі, і за цим показником він вийшов на перше місце серед всіх пілотів, що не ставали чемпіонами світу.

Результати гонки
Причини сходів
Особистий залік
Кубок конструкторів

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше 51-річна Наталі Має генеральний директор траси Формули-1 Спа-Франкоршам, була знайдена мертвою в своєму будинку в Гуві, Бельгія