Формула-1: Феттель в'їхав в зад супернику на Гран-прі Великобританії

15,0 т.

На колишньому аеродромі в Сільверстоуні пройшов десятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1. Гран-прі Великобританії виграв пілот Mercedes Льюїс Хемілтон.

Ключові події трапилися на 22-у колі. Джовінаццо вилетів в гравій, і виїхала машина безпеки, яка сплутала карти всім фаворитам.

У Mercedes механіки зреагували краще. Хемілтона зазвали в бокс раніше і випустили лідером. Леклер, який йшов третім, став жертвою провальної стратегії в Ferrari. Шарлю не стали міняти гуми і це відкинуло монегаска на 6-й рядок.

Себастьян Феттель (Ferrari) вийшов на третю сходинку, його обігнав Макс Ферстаппен з Red Bull. Німець намагався повернути позицію і в одному з поворотів на повному ходу в'їхав в зад супернику.

Голландець зміг повернутися в гонку і фінішував п'ятим. Себ отримав 10 секунд штрафу, відкотившись на 16-й рядок у підсумковому протоколі.

Гран-прі Великобританії

НОВОСТИ Про Шумахера зробили оптимістичну заяву

Як повідомляв OBOZREVATEL, 30 червня на автодромі Red Bull Ring в Шпілберг відбувся дев'ятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1. Вперше в сезоні на фініші на 1-му місці опинився гонщик не з Mercedes.