Формула-1: Гран-прі Австрії завершився з сенсаційним результатом

25,2 т.

На автодромі Red Bull Ring в Шпілберзi відбувся дев'ятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1.

Гран-прі Австрії сенсаційно виграв пілот місцевої команди Макс Ферстаппен. Вперше в сезоні на 1-му місці опинився гонщик не з Mercedes.

Голландець проспав старт і був змушений прориватися з 8-го місця. Завдяки більш успішній роботі з гумою і помилок конкурентів він за кілька кіл до фінішу наздогнав лідируючого Шарля Леклера. Другий пілот Ferrari не зміг довго чинити опір, поступившись в підсумку першому місцю лідеру Red Bull.

Третє місце зайняв Валттері Боттас з Mercedes.

Лідер Ferrari Себастьян Феттель, для якого проблеми почалися ще з кваліфікації (німець не зміг виїхати на третій сегмент і стартував 10-м), закінчив бій на 5-му рядку.

Гран-прі Австрії

Читайте: Лідер Ferrari Феттель таємно одружився: фото обраниці

Як повідомляв OBOZREVATEL, 23 червня на трасі Поль Рікар у Франції відбувся восьмий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 сезону 2019. Переможцем 1000-го Гран-прі став пілот Mercedes Льюїс Хемілтон.