Феттель зробив дикий вчинок в гонці Гран-прі Італії

32,8 т.

На легендарному автодромі в Монці завершився чотирнадцятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1.

Гран-прі Італії виграв пілот Ferrari Шарль Леклер, проте найбільший резонанс викликав вчинок іншого гонщика "червоних" - Себастьяна Феттеля.

На 6-му колі німець помилився в одному з поворотів і вилетів за межі треку. Повертаючись на трасу Феттель не впевнився в безпеці маневру і підчепив Ленса Стролла.

Дирекція гонки покарала Себа 10-секундним штрафом із заїздом на пітлейн - максимальні санкції передбачені регламентом.

Гран-прі Італії

Читайте: Вилетів в "космос": у Формулі-3 трапилася шокуюча аварія

Як повідомляв OBOZREVATEL, 1 вересня в Спа-Франкоршам завершився тринадцятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1.

Гран-прі Бельгії виграв також Шарль Леклер, здобувши першу перемогу в своїй кар'єрі.