Ферстаппен виграв Гран-прі Мексики після аварії Боттаса на першому колі. Відео

1,8 т.

Другою перемогою поспіль нідерландця Макса Ферстаппена з команди "Ред Булл" завершився 18-й етап перегонів Формули-1, який пройшов у неділю, 7 листопада, на автодромі імені братів Родригес у Мехіко. Найцікавіші події сталися на першому колі, коли австралієць Даніель Ріккардо з "Макларена" врізався у болід фіна Валттері Боттаса з "Мерседеса", який напередодні виграв кваліфікацію.

Боттаса розгорнуло на 180 градусів, сам Рікардо зламав на своїй машині переднє антикрило. У результаті обидва поїхали на піт-стоп і змогли завершити гонку, хоч і за межами десятки найкращих.

Даніель Ріккардо "в'їхав" у болід Валттері Боттаса.

У димарі на трасі з дистанції зійшли Міка Шумахер з "Хааса" та Юкі Цунода з "Альфа Таурі". Дивіться драматичний старт Гран-прі Мексики.

Більш подібних подій у гонці не траплялося, і Ферстаппен після 71 кола впевнено фінішував першим із відривом від британця Льюїса Хемілтона з "Мерседеса" у 16,5 сек. На радість мексиканської публіки третім на п'єдестал зійшов Серхіо Перес з "Ред Булл", програвши Хемілтон трохи більше секунди.

Підсумки Гран-прі Мексики.

Цей успіх дозволив Максу у загальному заліку відірватися від Льюїса на 19 очок. Боттас залишився на третій позиції.

Положення у генеральній класифікації.

У Кубку конструкторів "Мерседес" лише на 1 очко (!) випереджає "Ред Булл".

Положення у Кубку конструкторів.

Наступний, 19-й, етап відбудеться у Бразилії вже найближчими вихідними. Перегони пройдуть 14 листопада.

Як повідомляв OBOZREVATEL, команда Ferrari безглуздо втратила подіум на Гран-прі Туреччини у Формулі-1.

Раніше в Росії посадили балерину на рояль і пафосно провели Гран-прі Сочі у Формулі-1.