Єдиного російського гонщика Формули-1 можуть забрати до армії

1,4 т.
Микита Мазепин

Росія може втратити свого єдиного представника у Формулі-1 Микиту Мазепина, який виступає за команду Haas. Гонщика можуть забрати в армію.

Про це повідомив його батько Дмитро в інтерв'ю виданню ТАСС. За словами власника компанії "Уралхім", під час навчання в університеті Микита пропускав заняття на військовій кафедрі через зайнятість у гонках.

"У Микити 23 гонки, а йому кажуть, що треба в армію. Йому сказали, що якщо він не з'являвся на зборах регулярно, то кафедри не буде. І він мене питає: "Що робити, тату? У мене кожні два тижні гонка". І кому це запитання ставити, і мова не про Микиту Мазепина, а про всіх, питання навчання та спорту є актуальним", – обурився батько гонщика.

Зазначимо, що в 2020 році Мазепин-молодший виступав на змаганнях у класі Формули-2 в складі команди Hitech GP. За підсумками сезону він посів п'яте місце.

Микита Мазепин виступає за Haas
Мазепин не найкраще почав сезон

Росіянин украй невдало почав сезон у найпрестижнішій гоночній серії. Він є одним із п'яти пілотів, які не набрали жодного очка в загальному заліку після п'яти Гран-прі. Ба більше, Микита тричі посідав останнє місце, один раз не доїхав до фінішу, і тільки в одному випадку закінчив гонку передостаннім.