Гран-прі Малайзії завершився кошмаром для Феттеля і Mercedes

23,9 т.
Аварія Феттеля й Росберга

У Малайзії відбувся неймовірний 16-й етап сезону у Формулі-1. Гонка на автодромі в Сепангу стала справжнім кошмаром для лідерів чемпіонату - Льюїса Хемілтона, Ніко Росберга і Себастьяна Феттеля.

Вже на першому повороті стартового кола сталася аварія. Пілот Ferrari Феттель зробив помилку на гальмуванні і врізався в Росберга. В результаті зіткнення чотириразовий чемпіон Ф-1 зійшов із дистанції - на боліді Себастьяна зламалася передня підвіска. Росберга розвернуло, і він миттєво відкотився в кінець пелотона.

дивіться: Пілот Формули-1 ледь не згорів під час заїзду: відео пожежі

Партнер німця по Mercedes Льюїс Хемілтон впевнено лідирував протягом всієї гонки, проте на 41-му колі достроково завершив Гран-прі. На стартовій прямій на боліді британця сталося загоряння двигуна, через що він був змушений зупинитися в злощасному першому повороті.

Переможцем етапу в Малайзії після сходу Хемілтона став австралієць Даніель Ріккардо. Другим фінішував його партнер по Red Bull Макс Ферстаппен, а третім зумів приїхати багатостраждальний Росберг, який відіграв під час гонки понад 15 місць.

Нагадаємо, що Росберг вийшов у лідери заліку Формули-1 після Гран-прі Сінгапуру.