З'явилося відео, що витворяє Мілевський у роздягальні свого нового клубу

8,3 т.

Знаменитий у минулому футболіст київського "Динамо" Артем Мілевський спробував оригінально мотивувати своїх партнерів зі свого нового клубу IGNIS, який виступає в Українській футбольній медіалізі. Ексгравець збірної України намагався завести партнерів у своєму дебютному матчі за нову команду.

Матч із FC GFOX складався невдало для IGNIS і після перших 45 хвилин вони програвали 0:2. Тоді слово взяв Артем, і зробив це у своєму фірмовому стилі. Це принесло результати та IGNIS під кінець матчу зміг зрівняти рахунок.

"Ну людина з м'ячем, щось намагається, віддає передачу ... Ден, ти не можеш м'яч з флангу прийняти ... Пацани, спокійно, та не бійтеся, бл*дь! Не ось це ось, бл*дь! Бачиш м'яч летить... з тобою захисник... просто крок, він тебе штовхає - фол!" – не стримав емоцій футболіст.

Артем кілька хвилин не міг зупинитися, продовжуючи накачувати одноклубників.

У вас що бл*дь, зв'язка бл*дь, караоке разом співаєте? Кажу не награвайте його, бл*дь! Не знаєш що робити - вперед у центр винеси і все! На мене, на Федю... Так і будеш усе життя: еэээ..мммм... Злість потрібна бл*дь! Давайте, відпочиваємо бл*дь!" – підсумував Мілевський.

Як повідомляв OBOZ, Артем Мілевський у цій же грі влаштував скандал з арбітром наприкінці поєдинку, незадоволений тим, що не зарахували вирішальний гол.

Нагадаємо, що Мілевський у період з 2002 по 2013 рік провів за київське "Динамо" 278 матчів, забивши 86 голів. У футболці збірної України з 2006 до 2012 року взяв участь у 50 поєдинках, відзначившись 8 забитими м'ячами.

Нещодавно Мілевський відкрив для себе громадський транспорт. Екс-динамівець у себе в соцмережах виклав відео, де він уражений сидить в автобусі десь у Києві.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!