"Зоря" зазнала поразки в 5-му турі Ліги Європи

9,8 т.
Естерсунд Зоря

Луганська "Зоря" зазнала поразки в 5-му турі групового раунду Ліги Європи. Команда Юрія Вернидуба програла на виїзді шведському "Естерсунді" - 0:2.

Господарі вкрай активно почали зустріч, затиснувши наших футболістів на їх половині поля. У перші 10 хвилин шведи створили відразу шість моментів біля воріт Луніна. При цьому голкіпер збірної України діяв дуже впевнено, рятуючи своїх партнерів.

Ближче до середини тайму луганчани освоїлися, ставши виходити в контратаки. При цьому з володінням м'ячем у гостей явно не клеїлося.

Читайте: У гравця "Зорі" сталася трагедія перед матчем Ліги Європи

А незадовго до перерви "Естерсунд" відкрив рахунок. Після прострілу справа від Едвардса Геро ледь помітним дотиком підсік м'яч над Луніним, відправивши його в ворота.

Після перерви "Зоря" полетіла відіграватися, проте зовсім забула про оборону. Благо, Лунін зловив кураж і раз по раз парирував непрості удари шведів, демонструючи блискучу гру в рамці. Однак і він не врятував після пострілу Годдоса на 78-й хвилині, який добив нашу команду.

Незважаючи на поразку, підопічні Вернидуба зберегли шанси на вихід в плей-офф. Для цього "Зорі" необхідно перемагати вдома "Атлетик" Більбао в 6-му турі.

Ліга Європи. 5 тур

"Естерсунд" - "Зоря" - 2:0

Голи: Едвардс, 40, Годдос, 78

"Естерсунд": 1. Кейта Алі, 2. Петтерссон Т., 4. Папаяннопулос, 20. Соми, 24. Мучійбі, 12. Сема, 17. Едвардс К., 21. Баширу, 22. Нурі Брва, 9. Джеро ( Ларія Менса 85 '), 93. Годдос

"Зоря": 16. Лунін, 2. Сухоцький, 3. Сваток, 5. Гордієнко, 24. Гречишкін, 8. Харатін, 28. Громов (Луньов, 46 '), 39. Опанасенко, 18. Андрієвський (Бабенко, 61' ), 20. Караваєв, 95. Фрейтас (Сілас, 72 ')

Попередження: Едвардс К. 51 '- Андрієвський 53', Караваєв 54 ', Бабенко Р. 79', Сваток 82 '

Нагадаємо, напередодні "Шахтар" розгромно програв в Лізі чемпіонів від "Наполі".