"Зоря", забивши двічі на останніх хвилинах, здобула перемогу в Лізі конференцій

3 хвилини
13,5 т.
Луганські футболісти перемогли у Запоріжжі

Луганська " Зоря " перемогла софійський ЦСКА у 4-му турі Ліги конференцій УЄФА. Зустріч у Запоріжжі на "Славутич Арені" завершилася з рахунком 2:0.

Шахаб Зейхеді

Перший тайм не потішив глядачів забитими голами. "Зоря" мала ігрову ініціативу, багато комбінувала, використовуючи вертикальні передачі, але серйозно воротам Бусатто не загрожувала.

Шахаб Зейхеді забив переможний гол

У другому таймі підопічні Скрипника мали кілька чудових моментів, але забити два голи змогли лише за 3 хвилини до фінального свистка.

Зоря перемогла ЦСКА

Шахаб Зейхеді, перебуваючи на краю штрафного майданчика, прийняв класну передачу одним дотиком, зробив кілька кроків і найточнішим "пострілом" іншим закрутив м'яч у нижній правий кут воріт.

Переможний рахунок на останніх секундах оформив Саядманеш. Луганчани зусиллями того ж Зайхеді втекли в стрімку контратаку, яку 20-річний іранець замкнув влучним ударом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 21 жовтня "Зоря" здобула першу перемогу для України в нинішньому єврокубковому сезоні. Команда Віктора Скрипника набрала три очки у Софії у поєдинку над місцевим ЦСКА у Лізі конференцій УЄФА.