"Зоря" драматично вилетіла з Ліги Європи

25,5 т.
'Зоря' драматично вилетіла з Ліги Європи

Луганська "Зоря" на останній хвилині пропустила гол із пенальті і програла в матчі-відповіді плей-офф відбору Ліги Європи з німецьким "Лейпцигом". Поєдинок на "Ред Булл Арені" завершився з рахунком 3:2 (перший матч 0:0).

Початок матчу для українців вийшов катастрофічним. Вже на 7-й хвилині після удару Матеуса Куньi з лінії штрафного, м'яч влучив у ногу Вернера і рикошетом залетів у кут воріт.

Окрилені таким успіхом німці продовжували влаштовувати масований штурм на ворота Філіппе, але на 36-й хвилині допустили ключову позиційну помилку. Орбан виключився з боротьби, а Конате втратив верткого Рафаела, який втік у контратаку і замкнув навіс Караваєва.

Після перерви підопічні Юрія Вернидуба продовжили шокувати місцевих уболівальників. На 48-й хвилині пройшов дальній пас на Рафаела, якому вдалося відкинути на Караваєва. Олександр увірвався в штрафну і пробив у дальній кут, а Гордієнко про всяк випадок у підкаті ввігнав м'яч у ворота.

Час, що залишився, пройшов у небезпечних атаках господарів, одну з яких вони змогли перетворити в гол. "Зоря" провалилася в обороні й Огюстен замкнув закид Вернера.

Коли до фінального свистка залишалося кілька секунд, Віталій Вернидуб зіграв рукою в своїй штрафній і суддя поставив пенальті. Удар із одинадцятиметрового чітко реалізував Форсберг.

Читайте: "Шахтар" дізнався суперників у Лізі чемпіонів

Відзначимо, що в Лізі Європи сезону 2018/2019 буде виступати київське "Динамо" і полтавська "Ворскла". Жеребкування відбудеться в п'ятницю, 31 серпня.