"Зорі" забили гол п'ятою у Лізі конференцій. Відео

5,0 т.
'Зорі' забили гол п'ятою у Лізі конференцій. Відео

Луганська "Зоря" пропустила принизливий гол від ізраїльського "Маккабі" у 4-му турі Ліги конференцій. Момент стався на початку 1-го тайму.

Після розіграшу кутового пішла флангова передача до центру штрафного майданчика. Нідерландський захисник Деррік Лукассен головою спробував скинути на партнера, невдала передача влучила в ноги гравцю "Зорі" і знову повернулася до Лукасена. Той не розвертаючись п'ятою, відправив круглий снаряд точно в сітку.

Зазначимо, що після цього "Зоря" пропустила ще двічі. На перерву команди пішли за рахунку 0:3.

У другому таймі забивав лише український клуб. Луганці двічі закотили м'яч у ворота Москера, але арбітр зарахував лише один, за допомогою VAR побачивши в іншому епізоді офсайд.

Зустріч завершилася з рахунком 1:3. Після 4-х турів підопічні Валерія Кривенцова посідають із 4 очками третій рядок.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!