Знаменитий футболіст знепритомнів у матчі, забившись у судомах. Відео потрапило в ефір

3 хвилини
24,9 т.

Захисник "Аль-Вакра" Усман Кулібалі знепритомнів наприкінці першого тайму в матчі чемпіонату Катару проти "Аль-Раяна". Режисер не одразу розібрався у чому справа, і кадри з футболістом, який б'ється у конвульсіях, потрапили у прямий ефір.

Усман Кулібалі знепритомнів

Бригада медиків, яка чергувала на полі, відразу надала першу допомогу 32-річному захиснику. Пізніше футболіста збірної Малі було госпіталізовано.

Команди пішли на перерву, а потім рефері вирішив скасувати поєдинок. На момент зупинки з рахунком 1:0 виграв "Аль-Раян".

Через деякий час арабський журналіст Халід Джассем написав у Twitter, що зі спортсменом все нормально, і він сподівається на повне одужання.

Халід Джассем опублікував перші новини про футболіста

Пізніше шейх Хамад бін Халіфа бін Хасан опублікував фото зі шпиталю, на якому видно, що Кулібалі у свідомості перебуває у кисневій масці.

Кулібалі у лікарні

За попередніми даними, Усман пережив серцевий напад. Про терміни відновлення, а також чи зможе гравець продовжити професійну кар'єру не повідомляється.

Усман Кулібалі

Світову славу Усман отримав виступаючи у чемпіонаті Франції, зігравши 71 матч за "Брест" у сезоні 2009/2014. Потім він переїхав до Греції, де став лідером "Платаніаса" (50 матчів/4 роки). 2016-го перейшов до "Панатинаїкосу".

Усман Кулібалі зіграв 50 матчів за Панатаїнаїкос

Є дворазовим бронзовим призером Кубка африканських націй разом із збірною Малі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, подібний випадок стався з лідером збірної Данії у 1-му турі Євро-2020. Наприкінці першого тайму Крістіан Еріксен знепритомнів і впав обличчям на поле.

Партнери схилилися над Крістіаном Еріксоном.

Футболісту довелося робити закритий масаж серця та використовувати дефібрилятор.