22,5 т.

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу є пріоритетною метою французького футбольного клубу "Ніцца". Як повідомляє румунське видання Prosport, Луческу кілька тижнів тому зустрівся у Польщі з представниками команди з Лазурного берега.

"Приблизно два-три тижні тому Луческу зустрічався з емісарами "Ніцци" у Польщі. Вони представили йому проект, поговорили з ним про філософію клубу і сказали, що хотіли б розпочати співпрацю якнайшвидше", - цитує Prosport неназване джерело.

Луческу, чий контракт із київським "Динамо" спливає у червні 2024 року, не став одразу давати відповідь. Він попросив відстрочку до літа, пояснивши це тим, що не хоче залишати українців у розпал війни. Prosport намагався зв'язатися із самим наставником, щоб отримати коментар, але зробити це не вдалося.

"Ніца" знаходиться на 7-му місці в Лізі 1 з 44 очками. До п'ятої позиції, яка забезпечує вхід до єврокубків відстань у 5 пунктів. Клуб розлучився з Люсьєном Фавром першого тижня 2023 року після того, як команда з ганьбою вибула з Кубку Франції, з рахунком 0:1 програвши представнику третього ешелону.

Керівництво призначило тимчасового виконувача обов'язків тренера Дідьє Дігарду, який потім зумів провести неймовірну серію з 13 матчів без поразок (8 перемог, 5 нічиїх), у тому числі зумів вивести команду до чвертьфіналу Ліги конференцій. (1-0, 3-1 із Шерифом Тірсаполом).

Французи вважають, що договір з Луческу був би доречним з огляду на схильність румуна до роботи з молодими гравцями. У "Ніцці" одна з найбільш плідних академій у країні та клуб живе в основному за рахунок продажу футболістів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний матч 19-го туру УПЛ між "Динамо" та "Зорею" завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол на 83-й хвилині забив Герреро.

На пресконференції після гри Луческу відповів на запитання, скільки має бути ще поразок у "Динамо", щоб він пішов у відставку.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!