Зірковий футболіст "Інтера" вирубив суперника ударом ноги в голову. Відео

1,7 т.
Зірковий футболіст 'Інтера' вирубив суперника ударом ноги в голову. Відео

Неприємний епізод стався на початку відбіркового поєдинку чемпіонату світу з футболу між збірними Чилі та Еквадору. Знаменитий чилійський півзахисник Артуро Відаль, який зараз виступає за італійський "Інтер", у стрибку прямою ногою вдарив півзахисника гостей Фелікса Торреса по голові.

Аргентинський рефері одразу показав 34-річній зірці червону картку. Щоправда, удар вийшов несильним і Відаль більше зачепив суперника шипами на бутсах, ніж потряс його. Однак суддя не змінив свого рішення і на 14-хвилинці вилучив Артуро.

Відаль з необережності травмував суперника.

А зустріч завершилася дещо несподіваною перемогою збірної Еквадору. Гості відкрили рахунок на 9-й хвилині після удару захисника "Вільярреала" Первіса Еступінана, а крапку в грі вже в доданий час поставив 20-річний Мойзес Кайседо – 0:2. Дивіться відеоогляд матчу.

Еквадор впевнено йде третім у відборі, а команда Чилі залишилася на шостій позиції. Від Південної Америки на ЧС прямо потрапляють чотири збірні, а ще одна зіграє у плей-оф.

Турнірна таблиця відбору на ЧС-2022 у Південній Америці.

Нагадаємо, Артуро Відаль раніше виступав у Європі за "Байєр" і "Баварію", "Ювентус" та "Барселону". Із 2020 року – в "Інтері".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Аргентина вийшла на чемпіонат світу після матчу із Бразилією.

Також ми писали, де й коли дивитися жеребкування плей-оф ЧС-2022 за участю України.