Зінченко завів "Арсенал" і той неймовірно відігрався з 1:3 за 2 хвилини до кінця. Відео

95,3 т.
Зінченко завів 'Арсенал' і той неймовірно відігрався з 1:3 за 2 хвилини до кінця. Відео

Український захисник "Арсеналу" Олександр Зінченко став справжнім мотиватором для лондонського клубу у 32-му турі чемпіонату Англії з футболу у Прем'єр-лізі. Домашній поєдинок проти "Саутгемптону" завершився з рахунком 3:3.

Вже на 27-й секунді господарі пропустив гол після помилки Аарона Ремсдейла. На 14-й хвилині рахунок був уже 0:2 після того, як ексгравець канонірів подвоїв перевагу.

Після цього Зінченко зібрав навколо себе партнерів та влаштував їм прочухана. Українець зажадав від одноклубників зібратися. Через 6 хвилин Габріел Мартінеллі відіграв один гол.

На 66-й хвилині "Арсенал" пропустив третій гол. Розгромний рахунок тримався до 88-ї хвилини, коли з інтервалом у 120 секунд "Саутгемптон" пропустив два удари.

Спершу капітан "Арсеналу" Мартін Едегор обвідним ударом з-за меж штрафного майданчика відіграв один м'яч, а на 90-й Букайо Сака врятував команду від поразки.

Після цієї нічиєї "Арсенал" із 75 очками продовжив лідирувати в турнірній таблиці АПЛ. Другим іде "Манчестер Сіті" (70 балів). "Саутгемптон" залишився на останньому місці із 24 очками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше колишній футболіст київського "Динамо" Віктор Леоненко висміяв Олександра Зінченка за його емоційну реакцію на помилку в матчі "Арсеналу" та "Ліверпуля", яка коштувала лондонцям перемоги.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!