Зінченко в "МанСіті" провів матч із 9 голами, Ярмоленко не врятував "Вест Гем". Відео

14,7 т.
Зінченко в 'МанСіті' провів матч із 9 голами, Ярмоленко не врятував 'Вест Гем'. Відео

У неділю, 26 грудня, у чемпіонаті Англії з футболу відбулося шість матчів 19 туру. Ігри після католицького Різдва традиційно називають Boxing Day. Взяли участь у них і обидва українські футболісти Прем'єр-ліги.

"Манчестер Сіті" Олександра Зінченка обіграв "Лестер" із незвичайним рахунком 6:3! Цей матч виявився найрезультативнішим у Boxing Day з часу заснування АПЛ у 1992 році, а українець відіграв усі 90 хвилин. Дивіться "голепад" на "Етіхад Стедіум".

Та і раніше двічі на Boxing Day забивали більше. У 1963 році "Фулгем" розгромив "Іпсвіч" з рахунком 10:1, а "Блекберн" – "Вест Гем" – 8:2.

До речі, "Вест Гем" цього разу несподівано поступився на своєму полі скромному "Саутгемптону" – 2:3. Українець Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 81-й хвилині, але врятувати лондонців від невдачі йому не вдалося.

Ярмоленко у грі за "Вест Гем".

"Саутгемптон" випередив "Евертон" і піднявся лише на 14-й рядок таблиці. Дивіться огляд зустрічі.

Після цієї невдачі "молотобійці" опустилися на шосте місце, пропустивши вперед "Тоттенгем", який розібрався із "Крістал Пелас" – 3:0. "Шпори" продовжили свою серію без поразок у день після Різдва до 15 матчів (12 перемог, 3 нічиї). Подібним успішним виступом не може похвалитися жоден клуб ліги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 6-разовому чемпіону України запропонували посаду у "Манчестер Сіті".

Тим часом стала відома зарплата Миколенка в "Динамо" і в "Евертоні": квартира на тиждень.