Зінченко віддав гольовий пас у першому ж матчі АПЛ за "Арсенал". Відео моменту

48,6 т.
Зінченко віддав гольовий пас у першому ж матчі АПЛ за 'Арсенал'. Відео моменту

Лідер збірної України Олександр Зінченко відзначився результативною дією у першому ж офіційному матчі за лондонський "Арсенал". Наш співвітчизник віддав гольову передачу в матчі-відкритті нового сезону англійської Прем'єр-ліги.

Зінченко вийшов в основі своєї нової команди на поєдинок проти сусідів по місту з "Крістал Пелас". Наставник "канонірів" випустив українця на позиції лівого захисника, що вже стала йому звичною, при цьому давши Олександру можливість набагато частіше діяти в атаці, ніж це було у нашого футболіста в "Манчестер Сіті".

Вже на 20-й хвилині зустрічі Зінченко став співавтором голу гостей. Після подачі з кутового український універсал віддав зрячу передачу головою на лінію воротарського майданчика суперників. Тут головою м'яч у сітку перевів бразильський легіонер "Арсеналу" Габріел Мартінеллі.

Зустріч завершилася перемогою команди нашого співвітчизника – 0:2. Наприкінці другого тайму власні ворота вразив захисник "Пелас" Марк Гехі.

Нагадаємо, що 22 липня Зінченко офіційно перейшов до лондонського "Арсеналу". 25-річний лідер збірної України залишив "Манчестер Сіті", де він провів останні шість років. Сума трансферу становила понад 35 мільйонів євро. Всього з 2016 року Зінченко зіграв за "містян" у всіх турнірах у 128 поєдинках, забивши два голи та віддавши 12 асистів.