Зінченко став найкращим і допоміг "Манчестер Сіті" наблизитися до чемпіонства в Англії

5,2 т.
Олександр Зінченко

Український легіонер "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко допоміг своїй команді здобути виїзну перемогу над "Астон Віллою" в 32-му турі англійської Прем'єр-ліги з рахунком 2:1.

Поєдинок розпочався вкрай невдало для підопічних Пепа Гвардіоли. Вже на першій хвилині господарі провели стрімку атаку, яка закінчилася пасом у центр штрафного майданчика, де Джон МакГінн випередив нашого співвітчизника та пробив повз голкіпера.

"Городяни" тут же включилися в гру і перевернули її хід ще до перерви. Спочатку свій момент реалізував Філ Фоден, а потім Родрі замкнув фланговий навіс Бернарду Сілви, скориставшись помилкою воротаря "Астон Вілли" на виході.

Наприкінці першого тайму "Манчестер Сіті" залишився в меншості після вилучення Джона Стоунза, але господарям не вдалося отримати з цього якусь користь, оскільки незабаром суддя урівняв склади.

Авторитетний статистичний портал WhoScored поставив Зінченко оцінку 6,7, яка стала найвищою серед основних і запасних захисників "Сіті" в цьому матчі.

Зінченко отримав оцінку 6,7

Завдяки цій перемозі підопічні Гвардіоли наблизилися до чемпіонства в АПЛ. Щоб гарантувати собі титул, "городянам" потрібно набрати 8 очок в останніх п'яти поєдинках.

"Манчестер Сіті" комфортно лідирує в АПЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Зінченка похвалили за хорошу гру в матчі Ліги чемпіонів проти "Боруссії" Д.