Зінченко гольовою передачею допоміг "МанСіті" з рекордом перемогти команду шейхів в Англії. Відео

5,2 т.
Зінченко гольовою передачею допоміг 'МанСіті' з рекордом перемогти команду шейхів в Англії. Відео

Один із лідерів збірної України Олександр Зінченко продовжує відвойовувати місце в основному складі свого клубу – "Манчестер Сіті". У неділю, 19 грудня, ввечері наш футболіст провів на полі всі 90 хвилин у гостьовій грі проти "Ньюкасла", який нещодавно придбали арабські шейхи. Сашко зробив гольову передачу, а його команда впевнено перемогла з рахунком 4:0.

У першому таймі м'ячі забили португальці Рубен Діаш та Жоао Кансело, а у другому алжирець Ріяд Марез та англієць Рахім Стерлінг. Саме гольовим пасом на Мареза відзначився Зінченко на 63-й хвилині, причому на центр суддя вказав лише після аналізу ситуації за допомогою VAR. Дивіться найкращі моменти матчу.

Примітно, що команда тренера Хосепа Гвардіоли встановила рекорд за кількістю перемог (34) у чемпіонаті Англії у календарному році. До цього найбільше перемагав "Ліверпуль" – у 1982 році 33 рази.

Сам Олександр скромно оцінив успіх у Ньюкаслі. "Не найкращий день, але чудовий результат", – написав українець у соцмережах.

Зіна з'явився у шостому матчі АПЛ цього сезону. Наразі за "Манчестер Сіті" м'ячів у чемпіонаті він не забивав.

Зінченко виборює м'яч.

Оскільки "Ліверпуль" зіграв унічию 2:2 з "Тоттенгемом" у Лондоні, "МанСіті" зміцнив своє лідерство та відірвався від команди Юргена Клоппа на три очки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Зінченко допоміг Гвардіолі обійти Клоппа у розгромній грі "МанСіті".

Нещодавно Влада Седан привітала Олександра Зінченка з ювілеєм фотографією у ліжку.