Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" добути історичну перемогу в Лізі чемпіонів

3 хвилини
25,8 т.
Олександр Зінченко

Англійський "Манчестер Сіті" у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів обіграв французький ПСЖ і вперше в історії вийшов у фінал турніру. Зустріч 1/2 фіналу на "Етіхадi" завершилася з рахунком 2:0.

Український захисник "МанСіті" Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і вже в дебюті став головною дійовою особою.

На 7-й хвилині м'яч влучив в плече гравця збірної України після низької подачі на лінію воротарського, і Куйперс призначив пенальті. Після перегляду ВАР нідерландський арбітр змінив рішення, скасувавши одинадцятиметровий.

М'яч потрапив у плече Зінченку

Розчарований ПСЖ втратив концентрацію і через 4 хвилини пропустив гол. "Городяни" провели чудову атаку, важливою ланкою в якій став все той же Зінченко.

Едерсон вибив м'яч вперед, через все поле точно зігравши на Олександра. Українець уникнув офсайду, пробіг пів поля і викотив м'яч в центр. Де Брюйне забити не зміг, але Марез свій шанс не втратив – 1:0.

Час першого тайму, що залишився, "Манчестер Сіті" володів абсолютною ініціативою, не давши суперникові жодного шансу.

Після перерви підопічні Гвардіоли стали грати другим номером і на 63-й хвилині підловили суперника на контратаці. Фодена видав чудовий простріл на Мареза, і той вніс м'яч у порожній кут воріт – 2:0.

На 69-й хвилині парижани залишилися у меншості. Анхель ді Марія вдарив Фернандіньо шипами в гомілку, побачивши вiдразу перед собою червону картку.

Зінченко проти Анхеля ді Марію

Незважаючи на снігову холодну погоду, ситуація на полі помітно загострилася і в одному з епізоді Зінченко піддався на провокацію Паредеса, отримавши "гірчичник".

"Манчестер Сіті" Англія – ПСЖ Франція 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 11 Марез, 2:0 – 63 Марез.

Манчестер Сіті – Едерсон, Уокер, Рубен Діаш, Стоунз, Зінченко, де Брюйне (Габріел Жезус, 82), Гюндоган, Фоден (Агуеро, 85), Фернандіньо, Марез, Бернарду Сілва (Стерлінг, 82).

ПСЖ – Навас, Флоренці (Дагба, 75), Кімпембе, Діалло (Баккер, 82), Маркіньос, Ді Марія, Еррера (Дракслер, 62), Паредес (Данилу Перейра, 75), Верратті, Мауро Ікарді (Кін, 62), Неймар.

Попередження: Еррера (22), Зінченко (71), Верратті (71), де Брюйне (74), Кімпембе (87), Данилу Перейра (89).

Вилучення: Ді Марія (69).

Відзначимо, що "Манчестер Сіті" впродовж усього сезону Ліги чемпіонів жодного разу не програв. Єдиною командою, яка відібрала очки у англійців, стала "Порту". Зустріч 5-го туру групового етапу завершилася з рахунком 0:0.