Зінченко допоміг "Арсеналу" влаштувати розгром в "українському дербі". Відео

20,8 т.
Зінченко допоміг 'Арсеналу' влаштувати розгром в 'українському дербі'. Відео

Український захисник лондонського "Арсеналу" Олександр Зінченко відзначився результативною передачею у перенесеному 7-му турі чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі. 26-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі на гру проти "Евертона", за який грає українець Віталій Миколенко.

Відео дня

Наприкінці першого тайму наш співвітчизник ефектним розрізаючим пасом вивів Букайо Сака віч-на-віч з голкіпером і 21-річний півзахисник збірної Англії відкрив рахунок. Після цього господарі ще тричі розписалися у воротах "Евертона". Зустріч завершилася з рахунком 4:0, а Зінченко провів на полі 81 хвилину.

За свої дії Олександр отримав від статистичного порталу Sofascore 8.0, що стало однією з найвищих оцінок у команді.

Після цієї перемоги "Арсенал" продовжує лідирувати у турнірній таблиці АПЛ, випереджаючи найближчого суперника ("Манчестер Сіті") на 5 очок.

Нагадаємо, що 26 лютого англійська Прем'єр-ліга вирішила підтримати Україну на згадку про річницю повномасштабного вторгнення Росії. "Арсенал" зробив Зінченка своїм капітаном.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!