Збірна України обіграла Косово в матчі відбору ЧС-2018

85,8 т.
Косово Україна

Збірна України обіграла команду Косово в 9-му турі кваліфікації чемпіонату світу з футболу-2018. Напружений матч в албанському Шкодері, який проходив у вкрай непростих умовах через сильну зливу, завершився перемогою "жовто-синіх" із рахунком 2:0.

Підопічні Андрія Шевченка в невисокому темпі почали зустріч, намагаючись не форсувати події на старті поєдинку. При цьому обидві команди допускали забагато браку, помиляючись у передачах.

Звикнувши до газону українці прогнозовано взяли м'яч під свій контроль. "Жовто-сині" більшу частину часу проводили в атаках, однак насилу проходили ешелоновану оборону суперника. Найбільш небезпечний момент у першому таймі мав Коноплянка, але його удар парирував воротар.

Читайте: Косово - Україна: хронологія матчу відбору ЧС-2018

У перерві дощ над стадіоном значно посилився, явно ускладнивши футболістам життя. Комбінувати з кожною хвилиною ставало все складніше, і все ж наші зуміли домогтися свого. Коноплянка навісив з флангу, а захисник косоварів Пакярада в боротьбі з Гармашем зрізав м'яч у власні ворота.

Пропущений м'яч змусив балканців розкриватися. Господарі активніше пішли вперед, у результаті чого почали утворюватися вільні зони, чим наші і скористалися.

На 87-й хвилині Андрій Ярмоленко блискуче розібрався у штрафному суперника і в дотик увігнав м'яч під поперечину після скидки від Степаненка.

Наступний матч, який стане останнім у відбірковому циклі, збірна України проведе вдома проти Хорватії. Гра в Києві відбудеться у понеділок, 9 жовтня.