Збірна України чекає? Мілевський провів фантастичний матч за новий клуб - Відеофакт

26,8 т.

Колишній форвард київського "Динамо" Артем Мілевський зробив суттєву заявку на входження до складу збірної України, провівши блискучий матч за Брестське "Динамо", в яке футболіст перейшов на початку липня . 32-річний футболіст відзначився двома класними ударами в матчі у чемпіонаті Білорусі проти "Крумкачи" (3: 0).

На 25-й хвилині брестчане знайшли пролом в обороні суперника і вивели Артема один на один з голкіпером. Українець отримав передачу на межі штрафного майданчика, зробив пару кроків і пробив точно в дальній кут воріт.

Через 20 хвилин Мілевський увірвався правим флангом у карний майданчик і з гострого кута прострілив уздовж воріт, змусивши захисника забити м'яч у свої ворота.

А через півгодини Артем оформив дубль, опинившись в потрібному місці в потрібний момент. Через 10 хвилин українця замінили і весь стадіон проводжав його стоячи.

Читайте: Одноклубник Мілевського забив диво-гол з кутового, шокувавши коментатора: відео шедевра

Нагадаємо, що раніше Мілевський відзначився гольовою передачею.