Одноклубник Мілевського забив диво-гол із кутового, шокувавши коментатора

30,4 т.
Павло Седько гол із кутового

Напівзахисник брестського "Динамо" Павло Седько відзначився неймовірним голом. Одноклубник нашого Артема Мілевського забив прямим ударом із кутового у ворота "Гомеля", шокувавши коментатора місцевого каналу.

Справжній футбольний шедевр, який може легко претендувати на звання курйозу сезону, трапився на 28-й хвилині зустрічі 1/8 фіналу Кубка Білорусі. 19-річний Седько вкрай невдало виконав кутовий, не зумівши навісити в штрафну.

Читайте: Мілевський із ганьбою вилетів із Ліги Європи: з'явилося відео провалу

При цьому захисник і голкіпер "Гомеля" лише супроводили м'яч поглядом, а той зрадницьки кострубато вкотився у ворота. До слова, Мілевський перебував на дальній штанзі і цілком міг замкнути горе-передачу партнера по команді, яка перетворилася на результативний удар.

Варто зазначити, що "Динамо" в результаті перемогло 2:1 і вийшло в чвертьфінал національного Кубка.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Мілевського жорстоко принизили в прямому ефірі білоруського ТБ.