Збірна Росії з футболу зганьбилася в матчі з Єгиптом, пропустивши два голи за чотири хвилини

67,4 т.

Збірна Росії з футболу та у другому товариському матчі не змогла обіграти олімпійську команду Єгипту. Після нічиєї 7 вересня підопічні Валерія Карпіна програли в Суеці – 1:2, чим шокували власних уболівальників.

Росіяни прибули на гру без головного тренера, який у цей час перебував у Катарі, де команда із країни-агресорки проведе спаринг 12 вересня. Попри це футболісти з РФ досить швидко відкрили рахунок – з пенальті відзначився Сергій Піняєв з "Локомотива".

Після цього команди обмінювалися гольовими моментами, а розв'язка настала в середині другого тайму, коли єгиптяни протягом чотирьох хвилин двічі вразили ворота суперників. Спочатку на 68-й хвилині півзахисник Ібрахім Адель відзначився після рикошету. А перемогу єгиптянам приніс півзахисник Арабі Бадр, котрий забив зі стандарту.

Результат зустрічі викликав глузування з боку вболівальників, які виступили проти подібних поєдинків. Також вони жорстко рознесли коментаторів матчу.

"Ну і ганьба", "Навіть Захарян поїхав від цієї збірної до Іспанії", "Краще взагалі не грати, ніж збирати "збірну" заради цього видовища", "Коментатори вправляються в аутизмі", "Так, коментатори зробили мій день. Якісь два наркомани куражаться", "Ні, ну правильно, такий футбольне бенкет не повинен бути одноразовим. Я б повторював поки не виграємо", "Це якийсь сюр, а не коментатори", "З клоунади все розпочалося, нею має і закінчитися", – пишуть у коментарях на порталі Sports.ru".

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишній капітан збірної Росії Олексій Смертін спрогнозував надтривале відсторонення команд із країни-агресорки від міжнародних змагань.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!