Закотив між ніг: голкіпер збірної Уругваю відзначився безглуздим автоголом

9,0 т.
Уругвай до 23 - Бразилія до 23

Воротар збірної Уругваю до 23 років Ігнасіо де Арруабаррена став головним антигероєм поєдинку олімпійської кваліфікації проти Бразилії.

На 40-й хвилині першого тайму за рахунку 1:0 на користь уругвайців атака їхніх суперників закінчилася подачею з флангу та ударом головою в руки голкіпера. Здавалося, що йому вдалося без проблем зафіксувати м'яч, але в наступну секунду ігровий снаряд опинився за лінією воріт, прокотившись між ніг Де Арруабаррені.

Курйозний автогол став останньою результативною подією в матчі, який закінчився із рахунком 1:1. Після двох турів лідером групи є Аргентина, яка здобула перемоги в обох поєдинках, у бразильців в активі два очки, а у Уругваю та Колумбії – по одному.

Читайте: Ляп року: воротар збірної Казахстану "начудив" на чемпіонаті світу з хокею

Як повідомляв OBOZREVATEL, корейський воротар "Ульсан Хенде" допустив неймовірну помилку під час матчу місцевої Кей-ліги.