"Ювентус" насилу розправився з зухвалим новачком чемпіонату Італії

11,3 т.
'Ювентус' насилу розправився з зухвалим новачком чемпіонату Італії

Туринський "Ювентус" в 3-му турі чемпіонату Італії в Серії А здобув важку перемогу в гостях над "Пармою". Зустріч на стадіоні "Енніо Тардіні" завершилася з рахунком 1:2.

Як і годиться чемпіону, "Ювентус" з перших хвилин притиснув до воріт новачка італійської першості. Вже на 2-й хвилині Куадрадо навісив з правого флангу атаки в центр чужого штрафного, де тріо захисників не втримали Манджукича і той з кількох метрів відправив м'яч у сітку воріт.

Гості продовжували пресингувати і Кріштіану Роналду, раз по раз завершував атаки, намагаючись відкрити рахунок своїм м'ячам у Серії А.

Парма - Ювентус

Футболісти "Парми" огризались контратаками і на 33-й хвилині змогли зрівняти рахунок. Гоббі виконав класну подачу з лівого флангу атаки у воротарський, де Щенсни невпевнено зіграв на виході і Жервіньо з декількох метрів відправив м'яч у сітку воріт.

Читайте: 3-й тур чемпіонату Італії з футболу: розклад, результати і де дивитися

Після перерви гравці з "Ювентуса" продовжили домінувати, але зламати оборону "Парми" до 55-ї хвилини їм ніяк не вдавалося, коли своє слово взяв Матюїді.

Манджукич блискуче п'ятою відпасував на чемпіона світу зі збірної Франції на лівому краю чужого штрафного, а той потужним ударом з гострого кута відправив м'яч під поперечину воріт Сепе.

Ближче до кінця матчу господарі поступово перевели гру на полі суперника, але хоча б зрівняти рахунок їм не вдалося.

Нагадаємо, що в минулому турі "Ювентус" з таким же рахунком (2: 0) обіграв вдома "Лаціо" .