Ярмоленко забив потужний гол "Баварії" в найважливішому матчі Кубка Німеччини: опубліковано відео

48,5 т.
Андрій Ярмоленко

Український футболіст дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко відзначився чудовим ударом в матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини проти "Баварії". Зустріч пройшла в Мюнхені і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

У дебюті зустрічі "Баварія" володіла тотальною перевагою, влаштувала потужний штурм воріт Бюркі і після декількох невдалих спроб все таки повела в рахунку.

Читайте: Баварія - Боруссія - 2-1: хронологія матчу Кубка Німеччини

В середині першого тайму Ярмоленко з 7 метрів бив в упор в порожні ворота, але захисник виніс шкіряну сферу з лінії, а через кілька хвилин дортмундці пропустили ще один м'яч.

На 77-й хвилині Кагава на замаху підняв в повітря Кімміха і Хаві Мартенса, а сам прибрав м'яч під себе і навісив на дальню штангу на Андрія. Українець потужно вколотив головою крізь рукавички Ульрайха.

Як повідомляв раніше "Обозреватель" Андрій Ярмоленко зіграв ключову роль в вольовій перемозі "Боруссії" в грі 17-го туру Бундесліги.