Ярмоленко забив гол та розплакався. Олімпійський стадіон у Лондоні влаштував йому овації. Відео

3 хвилини
92,7 т.
Андрій Ярмоленко не зміг стримати емоцій

Український півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко зробив істотний внесок у перемогу своєї команди над "Астон Віллою" у 29-му турі чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі. Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

32-річний футболіст збірної України з'явився на полі на 52-й хвилині, замінивши Мікаїла Антоніо, а на 70-й ефектно розписався у воротах суперника.

Ярмоленко відзначився чудовим ударом

Наш співвітчизник отримав фланговий пас від Моххамеда Бенрахма, однією ногою прийняв м'яч, а другою завдав підступного удару під штангу.

Український футболіст відкрив рахунок у матчі

Після гола Ярмоленко дав волю емоцій та розплакався прямо на полі.

Ярмоленко розплакався

60-тисячний Олімпійський стадіон у Лондоні влаштував українцю овації.

Овації на честь Ярмоленка

Через 12 хвилин Андрій узяв участь і в другому забитому м'ячі, стягнувши на себе весь захист і дозволивши Пабло Форнальсу зробити рахунок 2:0. На останніх секундах, зусиллями Ремзі, гості трохи скоротили відставання.

"Для мене це було дуже емоційно, тому що ви знаєте ситуацію в моїй країні. Мені дуже важко у цей момент думати про футбол, бо щодня в моїй країні російська армія вбиває українців. Це було так емоційно. Я не знаю, що сказати", – цитує Ярмоленко Sky Sport.

Ярмоленко не зміг стримати емоцій

У турнірній таблиці команда Ярмоленка йде на 6-му місці, відстаючи від лідируючого "Манчестер Сіті" на 21 очко.

Це перший гол хавбека в чемпіонаті Англії з 26 липня 2020 року, тоді він теж забив "Астон Віллі" – в останньому турі сезону 2019/2020.