Німеччина сенсаційно вилетіла з ЧС-2022 після дива від Японії у матчі з Іспанією

26,0 т.

Збірна Японії з футболу здобула неймовірну перемогу над командою Іспанії у 3-му турі чемпіонату світу-2022. Поєдинок на міжнародному стадіоні "Халіфа" у Досі завершився з рахунком 2:1.

Цей результат дозволив японцям набрати 6 очок, посісти перше місце та позбавити Німеччину шансів на плей-оф. Бундестім у паралельному матчі виграла у Коста-Ріки 4:2, але цього вистачило лише для третього місця. Іспанці зайняли вищу позицію через найкращу різницю м'ячів.

Японія розпочала матч непоказно, пропустивши гол уже на 11-й хвилині. Іспанці помітно перевершували суперника у швидкості. Японські футболісти часто не встигали за суперником, зупиняючи їх лише ціною жовтих карток.

Ситуація змінилася у другому таймі, коли головний тренер Хадзіме Моріясу випустив нових футболістів. Ріцу Тоан за дві хвилини після своєї появи на полі зрівняв рахунок.

А ще через 3 хвилини Каора Мітома, який також вийшов на заміну, зміг на самій лінії дістати м'яч, відпасувавши його Ао Танаку.

Хавбек "Фортуни" з Дюсельдорфа заніс м'яч у ворота Унаї Симона. Арбітр із ПАР Віктор Гомес після перегляду VAR прийняв рішення гол зарахувати.

У 1/8 фіналу Японія 5 грудня зіграє проти Хорватії. Іспанія 6 грудня проведе поєдинок із Марокко.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!