Як Україна обіграла Шотландію та вийшла до фіналу плей-оф відбору ЧС-2022. Яскраві фото

18,1 т.

Збірна України з футболу обіграла команду Шотландію у півфіналі плей-оф відбірного турніру до чемпіонату світу 2022 року у Катарі. Підопічні Олександра Петракова на переповненому стадіоні у Глазго здобули перемогу – 1:3.

Перша половина зустрічі залишилася повністю за українцями, які завдяки голу капітана Андрія Ярмоленка на 33-й хвилині вийшли вперед. Одразу після перерви форвард Роман Яремчук подвоїв перевагу гостей.

Футболісти збірної України із національними прапорами.

Після цього гості могли забивати і третій, але потім фізично підсіли та пропустили за 15 хвилин до фінального свистка. Наступні хвилини були неймовірно нервовими, але на перед фінальним свистком нападник Артем Довбик встановив остаточний рахунок у матчі.

Шотландія – Україна 1:3 (0:1, 1:2)

Голи : 0:1 – 33 Ярмоленко, 0:2 – 49 Яремчук, 1:2 – 79 Макгрегор, 1:3 – 90 Довбик.

Шотландія – Гордон, Хіки, Купер (Хендрі, 67), Хенлі, Мактоміні, Робертсон, Макгрегор, Макгінн, Гілмор (Армстронг, 68), Адамс, Дайкс (Крісті, 46).

Україна – Бущан, Караваєв, Матвієнко, Забарний, Миколенко, Ярмоленко (Зубков, 79), Циганков (Мудрик, 72), Степаненко (Сидорчук, 90), Малиновський (Шапаренко, 72), Зінченко, Яремчук (Довбик, 78).

До вашої уваги найкращі фото з Глазго.

Гол Андрія Ярмоленка.
Ярмоленко вразив ворота шотландців.
Олександр Петраков.
Фанати України закликають зупинити війну.
Шотландія пропускає гол від Яремчука
Гол Романа Яремчука.
Гравці збірної України святкують гол.
Вболівальники збірної України.
Андрій Ярмоленко під час матчу.
Артем Довбик забиває гол.

Тепер 5 червня наша команда зіграє з Уельсом за право зіграти на мундіалі у Катарі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії вболівальникам довелося привітати збірну України, якій вони влаштували відверте цькування перед матчем із Шотландією.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!