Як "Динамо" розгромило 6-2 "друзів Москви": відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

6,0 т.
Як 'Динамо' розгромило 6-2 'друзів Москви': відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" феєрично стартувало у новому футбольному клубному сезоні. Напередодні у польському Любліні команда Олександра Шовковського просто рознесла белградський "Партизан" у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Відео дня

Незважаючи на те, що "бекло-сині" пропустили першими, коли серби реалізували пенальті, гра повністю проходила під їхню диктовку. Наприкінці першого тайму футболісти "Динамо" видали неймовірну п'ятихвилинку, тричі вразивши ворота суперників, які на початку липня взяли участь у "братському турнірі" у Москві.

Після перерви домінація киян продовжилась. Їм знову не вдалося не пропустити, проте в атаці все було чудово. Як і в першій 45-хвилинці, українці оформили три голи та перемогу із загальним рахунком – 6:2. Поєдинок у відповідь у Белграді, який відбудеться 31 липня, перетворився на порожню формальність. У третьому кваліфікаційному раунді на переможця пари "Динамо" – "Партизан" чекає шотландський "Рейнджерс".

До вашої уваги відео голів та огляд матчу українців та сербів 23 липня.

Ліга чемпіонів 2-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

"Динамо" – "Партизан" (Сербія) – 6:2 (3:1)

Голи: Шапаренко, 40, Бражко, 43, Караваєв, 45+1, Кабаєв, 55, Попов, 83, Пихальонок, 90+2 – Салданья, 22, пенальті, 66

Як повідомляв OBOZ.UA, Україна за кілька днів до старту нового єврокубкового сезону втратила одного зі своїх представників.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!