"Я тобі голову відірву": Селезньов посварився з уболівальником у Харкові

7,9 т.
Євген Селезньов

Неприємний епізод стався вчора, 3 жовтня, під час матчу української Прем'єр-ліги між "Металістом 1925" і "Минаєм" у Харкові. У перерві між таймами капітан закарпатської команди Євген Селезньов вступив у перепалку з одним з місцевих фанатів. Ветеран українського футболу, відомий своїм непростим характером, був готовий побитися з уболівальником, але стюардові вдалося загасити пристрасті.

Про інцидент повідомили в Telegram-каналі "Металіста". Під час виходу 36-річного форварда на поле на його адресу з трибун пролунав заклик вирушати грати в ПФЛ, що курирує Першу і Другу ліги.

Пізніше скандал отримав розвиток, і колишній гравець збірної України готовий був битися з фаном.

"Я тебе зараз витягну і голову відірву. Хочеш?" – агресивно звернувся Селезньов до кривдника на трибуні. Лише втручання спокійного стюарда, який попросив хлопців сісти, а Євгена не пустив до сектора, погасило конфлікт.

До речі, матч завершився перемогою господарів з рахунком 1:0, а єдиний м'яч вони забили з пенальті на 72-й хвилині. Прямо перед цим Селезньов був замінений. "Минай" посідає 15-те, передостаннє, місце в чемпіонаті України, "Металіст 1925" – восьме.

Як повідомляв OBOZREVATEL, недавно Селезньов показав нецензурний жест уболівальникам під час матчу УПЛ. Поки що в цьому сезоні він не забив жодного м'яча.