"Я не розумію. Чому?" Реброва обурили вболівальники збірної України

'Я не розумію. Чому?' Реброва обурили вболівальники збірної України

Головний тренер збірної України Сергій Ребров не здивувався з того, що його команда зіткнулася із серйозними труднощами у матчі з Мальтою у відборі чемпіонату Європи-2024. Наставник "синьо-жовтих" наголосив, що його підопічні проводили третю зустріч за останні 10 днів, а суперник чудово захищався.

Про це Ребров заявив на пресконференції після поєдинку у Трнаві. 49-річний фахівець зізнався, що його потішила реакція футболістів на серйозну розмову в перерві гри. Він також висловив незгоду з тим, що багато вболівальників збірної України вважали мальтійців слабким суперником.

"Важко грати три гри за 10 днів. Ми знали, що буде важка гра. Як і з Північною Македонією, впевнено виглядали у другому таймі. Було важливо взяти три очки та рухатися далі. З такими командами нам важко грати, бо у них дуже компактна оборона. Вони дуже багато сил витратили у першому таймі. Добре, що ми створювали моменти у другому таймі. Так, згоден, що ми мали забивати більше. Я знаю, що в Україні всі чекали 5:0, 6:0, але зараз усі навчилися оборонятися. Так, Англія перемогла 4:0, але вони забили швидкий гол. Я не здивований, що вийшла важка гра. Я не розумію, чому в Україні всі вважають, що ми маємо всіх виносити по 3-4:0. Чому?" – сказав Ребров.

Нагадаємо, збірна України обіграла Мальту 1:0 завдяки голу з пенальті Віктора Циганкова. До цього 16 червня підопічні Реброва здійснили камбек у грі з Північною Македонією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії висловили захоплення перемогою українців над Північною Македонією у відборі Євро-2024.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!