"Я не ідіот": тренер "Ліверпуля" посварився з журналістом після перемоги над "Атлетіко"

4,5 т.
'Я не ідіот': тренер 'Ліверпуля' посварився з журналістом після перемоги над 'Атлетіко'

Скандальна ситуація виникла після матчу Ліги чемпіонів між "Атлетіко" і "Ліверпулем" в Мадриді, яка завершилася перемогою гостей з рахунком 3:2. Гра вийшла драматичною, через що тренери команд виплеснули багато емоцій. У підсумку наставник "Атлетіко" Дієго Сімеоне відразу після фінального свистка не захотів потиснути руку колезі, Юрген Клопп, і втік в роздягальню.

Німецький тренер "Ліверпуля" спочатку простягав руку аргентинцеві, але, побачивши, що той пішов, підняв вгору великий палець. У мікст-зоні у Клоппа запитали про цей інцидент, і фахівець розлютився. Юрген назвав журналіста "нехорошою людиною", який звертається з ним "як з ідіотом", пише англійське видання Daily Mail. Після цього 54-річний наставник англійської команди розвернувся й пішов.

Юрген Клопп на інтерв'ю.

Втім, на пресконференції Клоппу знову довелося про це говорити. На цей раз, уже спокійніше, він заявив, що з розумінням прийняв емоції Сімеоне й ні в чому його не звинувачує. До того ж раніше, наприклад, навесні 2020 року, харизматичні тренери спілкувалися один з одним з посмішкою.

Дієго Сімеоне і Юрген Клопп.

Поєдинок в столиці Іспанії дійсно видався напруженим. Салах і Кейта забили у "Ліверпуля" на самому початку, до кінця тайму Грізманн дублем відновив рівновагу. На початку другого тайму француз отримав червону картку за удар ногою в голову. А на 78-й хвилині Салах приніс перемогу гостям з пенальті. Дивіться найкращі моменти зустрічі.

У середу, 20 жовтня, третій тур Ліги чемпіонів продовжиться вісьмома поєдинками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Сергій Ребров перед матчем "Барселона" – "Динамо" згадав про політику в футболі.