Вперше за 19 років! Головний футбольний матч США завершився "голлівудською" розв'язкою. Відео

13,4 т.
Кубок МЛС

Фінальний матч чемпіонату США з футболу (MLS) між "Лос-Анджелесом" та "Філадельфією Юніон" став справжнім трилером. Зустріч завершилася у серії післяматчевих пенальті перемогою "Лос-Анджелеса" (4:3).

До 83-ї хвилини команда з Лос-Анджелеса вела в рахунку 2:1, але пропустила влучний удар від Джека Еліотта, через що гра перейшла в овертайм. Той самий Еліот на 4-й доданій хвилині додаткового часу вивів "Філадельфію" вперед, але на 120+8-й хвилині Гарет Бейл зрівняв рахунок. Лідер збірної Уельсу замкнув флангову передачу влучним ударом головою.

На 11-метрові удари сил у футболістів "Філадельфії" не залишилося і вони програли серію з рахунком 0:3.

"Протягом 10-15 хвилин це було схоже на фільм про Геловін. Потім ми закінчили з голлівудським фіналом, як уві сні, ніби відбувається щось таке, що ви не можете собі уявити", – сказав в інтерв'ю The Guardian нападник переможців Карлос Вела.

Зазначимо, що ця фінальна гра стала найрезультативнішою за останні 19 років. 2003 року "Сан Хосе Ерзквейкс" в основний час перемогли "Чикаго Файр" з рахунком 4:2.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!