Вперше! Українець Зінченко забив шедевральний гол за "Манчестер Сіті": відео

287,3 т.
Вперше! Українець Зінченко забив шедевральний гол за 'Манчестер Сіті': відео

Футболіст збірної України Олександр Зінченко забив перший м'яч за "Манчестер Сіті". Українець відзначився фантастичним дальнім ударом у поєдинку Кубка Англійської футбольної ліги проти "Бертон Альбіон".

У кінці першої половини зустрічі Зінченко отримав гарну передачу від Лероя Сане і неймовірним дальнім ударом у дев'ятку відправив м'яч у ворота суперника.

Читайте: ''Секс, алкоголь, бійка'': футболіст збірної України зробив відверте зізнання

На той час "Сіті" вів у рахунку 3:0. "Бертон Альбіон" засмучував також Кевін Де Брюйне, а Габріел Жезус відзначився дублем.

Гол Олександра Зінченка

Поєдинок завершився непристойним для футболу рахунком 9:0. "Городяни" знищили суперника, забивши ще п'ять голів у другому таймі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер англійського клубу "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола публічно захопився футболістом збірної України Олександром Зінченком. Хавбек "городян" на 35-й хвилині припустився помилки в матчі проти "Саутгемптона", яка призвела до голу в його ворота, а через 10 хвилин віддав точний пас.