Воротар знаменитого клубу забив "автогол століття" у чемпіонаті Німеччини. Відео

142,1 т.
Воротар знаменитого клубу забив 'автогол століття' у чемпіонаті Німеччини. Відео

Голкіпер шестиразового чемпіона Німеччини "Гамбурга" Даніел Фернандеш відзначився неймовірним ляпом у надпринциповому матчі німецької першості у другій Бундеслізі з "Санкт-Паулі". 31-річний португалець у регіональному дербі вразив власні ворота ударом із одного метра.

Курйозний епізод стався на 27-й хвилині зустрічі, коли "Гамбург" вже програвав в один м'яч. Команда гостей розігрувала м'яч у своєму штрафному майданчику, намагаючись організувати свою атаку. Фернандеш віддав пас захисникові Стефану Амбросіусу, який переправив м'яч на іншого португальця – Гільєрме Рамоша.

Той не знайшов продовження для передачі вперед і покотив м'яч на дальню штангу під винос голкіперу. Проте в епізод втрутилася кочка на полі, від якої м'яч трохи підстрибнув нагору, змінивши траєкторію. У підсумку Фернандеш, намагаючись перевести гру довгим пасом на правий фланг, відправив м'яч у свої ж ворота. Його удар уже визнали автоголом століття.

Цікаво, але на початку другого тайму "Гамбургу" протягом двох хвилин вдалося зрівняти рахунок. Гра так і закінчилась із рахунком 2:2. Зазначимо, що на стадіоні саме цієї німецької команди свої домашні матчі у Лізі чемпіонів проводить цього сезону донецький "Шахтар".

Після цієї гри клуб з "Фолькспаркштадіону" залишився на другому рядку другої Бундеслізи, відстаючи від "Санкт-Паулі" на три пункти.

Як повідомляв OBOZ.UA, матч Ліги чемпіонів у Гамбурзі між донецьким "Шахтарем" та бельгійським "Андерлехтом" завершився видаленням та бійкою після фінального свистка.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!