Воротар "Манчестер Юнайтед" зробив в матчі Ліги чемпіонів божевільний сейв, що позбавляє дару мови: відеофакт

18,9 т.
Воротар 'Манчестер Юнайтед' зробив в матчі Ліги чемпіонів божевільний сейв, що позбавляє дару мови: відеофакт

Воротар "Манчестер Юнайтед" Давид Де Хеа в черговий раз довів, що є одним з кращих голкіперів світу. Іспанець неймовірним чином врятував свою команду в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Севільї".

Де Хеа кілька разів виручав "червоних дияволів" по ходу першого тайму, однак перед самою перервою здійснив найбільш божевільний сейв, позбавивши дару мови всіх любителів футболу.

Голкіпер збірної Іспанії продемонстрував феноменальну реакцію, парирувавши удар головою в упор венесуельського форварда "Севільї" Луіса Мюріеля.

Читайте: Футболіст збірної України отримав важку травму в матчі Ліги чемпіонів: з'явилися подробиці

"Обозреватель" пропонує читачам насолодитися божественною грою 27-річного Де Хеа, завдяки якому "Манчестер Юнайтед" зумів вивезти з Севільї нульову нічию.

Нагадаємо, напередодні донецький "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Ромою" в Харкові - 2:1.