Визначився суперник Аргентини у фіналі ЧС-2022

7,4 т.

Збірна Франції у півфіналі чемпіонату світу з футболу-2022 перемогла команду Марокко. Зустріч на стадіоні "Аль-Байт" у Ель-Хаурі завершилася з рахунком 2:0.

Зустріч розпочалася для африканців жахливо. Вже на 5-й хвилині фаворити скористалися плутаниною в чужому штрафному майданчику і Тео Ернандес відкрив рахунок, встановивши рекорд століття.

Пропущений м'яч не вплинув на атакувальний настрій Марокко. Підопічні Валіда Реграґи повністю домінували на полі перші 15 хвилин. Статистика володіння м'ячем була дуже промовистою: 55% на 33%.

Ближче до середини тайму ситуація вирівнялася і вже Франція регулярно проривалася до чужого штрафного майданчика. Після забитого голу обидві збірні змогли створити лише по 2 небезпечні моменти.

Перед самою перервою марокканці втратили чудовий шанс зрівняти рахунок. Джавад Ель-Ямік, перебуваючи на краю штрафного майданчика, отримав м'яч із відскоку і через себе пробив у лівий нижній кут воріт. Уго Льоріс здійснив неймовірний сейв.

У другій половині Франція контролювала перебіг поєдинку, демонструючи грамотний позиційний захист. Африканські футболісти намагалися відігратися, але зрештою пропустили швидку контратаку.

На 79-й хвилині Рандаль Коло-Муані, який вийшов кількома секундами тому на заміну, першим дотиком зробив рахунок 2:0. Сольний прохід Мбаппе і рикошет не залишили шансів голкіперу Яссіну Буну.

У фіналі Франція 18 грудня зіграє проти Аргентини. Початок о 17:00 за київським часом.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!