Визначився переможець клубного чемпіонату світу з футболу

9,8 т.
Челсі виграв КЧС

Лондонський "Челсі" у фіналі клубного чемпіонату світу переміг бразильський клуб "Палмейрас" і вперше у своїй історії виграв цей турнір. Матч в ОАЕ завершився у додатковий час із рахунком 2:1.

Матч закінчився з рахунком 2:1

У першому таймі глядачі голів не побачили. Рахунок було відкрито лише на 55-й хвилині після удару Ромелу Лукаку. Бельгієць скористався чудовою передачею Хадсона-Одої з лівого флангу і головою вбив під перекладину.

Ромелу Лукаку

На 64-й хвилині Тіаго Сілва рукою зняв м'яч із голови капітана "Палмейрас" у своєму штрафному майданчику і Рафаел Вейг реалізував покарання з пенальті.

Рафаел Вейг забив другий гол

На 116-й хвилині додаткового часу Сесар Аспілікет бив потужно в центрі, але Луан зупинив політ м'яча рукою. Кай Гавертц чітко пробив 11-метровий.

Сесар Аспілікуету

Для лондонського клубу це стало 21-м трофеєм після того, як влітку 2003 року він став власністю Романа Абрамовича.

"Челсі" Англія – "Палмейрас" Бразилія 2:1 (0:0, 1:1, 0:0)

Голи: 1:0 – 55 Лукаку, 1:1 – 64, пенальті Рафаел Вейга, 2:1 – 117, пенальті Гавертц.

Челсі – Менді, Аспілікета, Тіаго Сілва, Рюдігер, Крістенсен (Сарр, 90), Ковачич (Зієш, 90), Канте, Маунт (Пулішич, 31), Гавертц, Лукаку (Вернер, 76), Хадсон-Одоі (Су ).

Палмейрас – Уевертон, Маркос Роша (Дейверсон, 118), Гомес, Луан, Пікерес, Скарпа, Зе Рафаел (Жаїлсон, 60), Данило, Рафаел Вейга (Атуеста, 78), Роні (Веслі, 77), Дуду (Раэл На 103).

Попередження: Веслі (105), Луан (115), Атуеста (116), Хавертц (118).

Вилучення: Луан (120).

Нагадаємо, минулого сезону "Челсі" виграв Лігу чемпіонів УЄФА. "Палмейрас" другий рік поспіль здобув перемогу в Кубку Лібертадорес.