Визначився можливий суперник України у фіналі плей-оф відбору ЧС-2022

23,7 т.

Збірна України з футболу у разі перемоги над командою Шотландії у півфінальному матчі плей-оф відбору ЧС-2022 зіграє з Вельсом. Про це стало відомо напередодні після перемоги британців над Австрією – 2:1.

Валлійці під керівництвом тренера Роберта Пейджа були сильнішими на своєму полі. Перед початком поєдинку на стадіоні "Кардіфф Сіті" глядачі провели акцію на підтримку України. Вони прикрасили трибуни у жовто-сині кольори.

Капітан Вельсу Гарет Бейл.
Акція на підтримку України перед матчем Вельс – Австрія.

Героєм зустрічі став капітан збірної Вельсу та футболіст мадридського "Реала" Гарет Бейл. На 25-й хвилині зустрічі він феноменальним ударом у "дев'ятку" реалізував штрафний удар.

На початку другої половини Бейл оформив дубль. Після розіграшу кутового хавбек "Реала" підхопив м'яч у штрафному майданчику австрійців і з лівої ноги метрів з 12 завдав точного удару в дальній кут воріт Хайнца Лінднера.

Бейл відкриває рахунок у матчі з Австрією.
Бейл зробив дубль у матчі з Австрією.

Гостям за 15 хвилин вдалося повернутися в гру. Гравець середньої лінії Марсель Забітцер завдав удару через штрафний майданчик і м'яч рикошетом від ноги захисника Бена Девіса опинився в сітці. Незважаючи на відчайдушний штурм, збірній Австрії не вдалося зрівняти рахунок у матчі.

Бейл приніс Вельсу перемогу над Австрією.

Таким чином, валлійці вийшли до фіналу стиків ЧС-2022, де у червні зустрінуться із переможцем пари Шотландія – Україна.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк висловив сумніви, що поєдинок проти України у плей-оф кваліфікації до ЧС-2022 відбудеться. Зі свого боку, прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликав віддати "жовто-синім" пряму путівку на турнір.