Визначилися фіналісти Кубка України з футболу

27,8 т.

Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" вийшли в фінал 27-го розіграшу Кубка України з футболу.

Столичні футболісти в Дніпрі розібралися з командою Другої ліги "Дніпро-1" (4:1), а "гірники" були сильнішими ФК "Маріуполь" (5:1).

"Динамо" впевнено початок поєдинок, повністю притиснувши суперника до своїх воріт. Постійно пресингуючи на чужій половині поля, київські футболісти на 28-й хвилині заробили пенальті, який упевнено реалізував Циганков.

Після цього на полі була лише одна команда. З інтервалом в 17 хвилин підопічні Олександра Хацкевича провели ще три м'ячі.

У другому таймі "Дніпро-1" огризнувся несподіваним голом, але отримав відразу "відповідь".

Читайте: "Динамо" здобуло важку перемогу над "Шахтарем" у 27-му турі УПЛ

У харківському матчі "Шахтар" лише в дебюті отримав невеликі проблеми з ФК "Маріуполь".

Шахтар - Маріуполь

Господарі вже на 8-й хвилині зусиллями Тайсона відкрили рахунок, після чого заграли вальяжно і були покарані за це. Пятов з захисниками влаштували в штрафний "карнавал", втратили м'яч і Тищенко зрівняв рахунок.

Фанати гостей раділи недовго. На 32-й хвилині струс мозку отримав Дентіньо, його замеінл Марлос і натуралізований українець через 4 хвилини забив в п'ятому для себе поспіль матчі проти "Маріуполя".

Під завісу тайму Тайсон оформив дубль, а в другому таймі відзначилися Кайоде і Петряк.

Фінал пройде 9 травня 2018 року на "Дніпро Арені".

Нагадаємо, що в чвертьфіналі "Шахтар" розгромив рівненський "Верес" (4:0), "Маріуполь" був сильнішим полтавської "Ворскли" (2:1), а київське "Динамо" з рахунком 2:0 в екстремальних умовах обіграло "Десну "з Чернігова.